חתן כלה >>> שמלות כלה >>> סטודיו בואי כלה >>> אודות

תפריט

אודות | בואי כלה | סטודיו לכלות | שמלות כלה בחדרה

בואי כלה - סטודיו לכלות

 

מתחם הכלות "בואי כלה" הממוקם בחדרה, מזמין גם אתכן ליהנות מחוויה מרגשת בסופה כל אחת ואחת מכן, תוכל ליהנות מהמראה עליו היא חלמה.

 

בואי כלה הינו סטודיו לכלות  מודרני, מושקע ויוקרתי הממוקם ברחוב דוד אלעזר 27, חדרה. בשטח המתחם עומדים לרשותכן צוותים מנוסים, מקצועיים ומיומנים אשר ילוו גם אתכן בדרך להשגת המראה המושלם לאירוע הגדול. צוותים אלו כוללים את המעצבת הראשית של המתחם המעמידה לרשותכן ניסיון רב שנים בתחום עיצוב שמלות הכלה. בנוסף, תוכלו ליהנות משירותיהם של מעצבי שיער ומאפרות מקצועיות.

 

אנחנו בסטודיו לכלות "בואי כלה", מודעות היטב לחשיבות המעמד, ולכן אנו עושות הכול על מנת להעמיד לרשות כל אחת ואחת מכן, את המראה המושלם והיפה מכולן.

 

בסטודיו לכלות "בואי כלה", תוכלו ליהנות מתהליך עבודה יצירתי במסגרתו נתכנן, נעצב, נתפור וניצור עבור כל אחת מכן את השמלה המהממת והיפה ביותר. אנו בסטודיו "בואי כלה" עושות שימוש בכל חומרי הגלם הכי איכותיים שיש הכוללים את הבדים הכי יוקרתיים, הכי מיוחדים והכי אופנתיים. לאחר בחירת הדגם הרצוי לכן, אנו יוצרות עבורכן את השמלה המושלמת באמצעות צוות תופרות מנוסות המתמחות בתפירה עלית של שמלות כלה.

 

כסטודיו לכלות מוביל בתחומו בחדרה והסביבה, אנחנו בסטודיו לכלות "בואי כלה", משלימות בעבורכן את המראה המושלם באמצעות חבילת פינוק הכוללת גם שירותי עיצוב שירותי ושירותי איפור מקצועי ביום האירוע. לאחר שלב המדידות הראשון של השמלה אותה אנו מעצבים ומייצרים עבורכן, כל אחת ואחת מכן, מוזמנת ליהנות משירותי ייעוץ עם מאפרות מקצועיות ומעצבי שיער מנוסים. ייעוץ זה נועד להתאים את אופי האיפור ועיצוב השיער לשמלה המיוחדת בה בחרתן, וביום האירוע, רגע לפני שתעטרו את גופכן בשמלה המיוחדת, צוותי האיפור ועיצוב השיער שלנו, יעניקו לכן את המראה המיועד.

 

לרשותכן, חדרי פינוק וחדרי מדידות אינטימיים, ולאורך כל שהותך בסטודיו לכלות שלנו, תוכלי ליהנות מיחס אישי ופינוק מלא מכל הצוות, כיאה לכלה ביום שמחתה.

 

"כמעצבת המלווה כלות כבר למעלה מעשור, אני מודעת היטב לחשיבות המעמד ולרגע המאושר של חייך. הידע המקצועי שלי בשילוב השירותים הנלווים הממתינים גם לך בסטודיו לכלות, מבטיח לך את המראה המושלם עליו תמיד חלמת. את מוזמנת לבקר אותנו ולהתרשם מכל השירותים האישיים המוענקים לך. בואי להכיר מקרוב אותי ואת אנשי הצוות המנוסים". שלכן , צוות הסלון.

 


תמונה: אודות - סטודיו בואי כלה - שמלות כלה
צור קשר